Zádový motorový rosič s 14 l nádrží a dosahem až 16 m. Výkon motoru 1,8 kW. Hmotnost 10,5 kg. Možnost využití jako fukar.

Detailní informace

Zádový motorový rosič vybavený 14 l nádrží, který má díky výkonnému dvoutaktnímu 1,8 kW motoru dosah až 16 m. Díky snadné přestavbě s dodávaným příslušenstvím se jedná o skutečně multifunkční zařízení, které lze využít nejen jako rosič, ale i pro aplikaci tuhých granulí, nebo dokonce jako výkonný fukar. Stačí sejmout rozptylovou mřížku z koncové trysky. Není tedy nutné kupovat žádné rozšiřující komponenty. Takto upravený rosič bude dosahovat obdobného výkonu, jako stejně výkonný zádový fukar. Navíc můžete pro snížení prašnosti přidávat menší množství vody. Hecht 459 je vybaven tlakovým čerpadlem postřikové kapaliny. U běžných rosičů je pro dopravení kapaliny k tryskám postřikovače využíván přincip tlakování nádrže vzduchem od turbíny. U tohoto modelu je navíc přidáno i tlakové čerpadlo, které dále zvyšuje tlak postřiku, díky čemuž je možné kapalinu dopravit do větší vzdálenosti a výšky vyšším tlakem.

Hecht 459 vychází svou konstrukcí z oblíbeného a osvědčeného modelu Hecht 456, kdy náhradou původního motoru za modernější motor s vyšším obsahem bylo při zachování původních skvělých parametrů dosaženo vyšší spolehlivosti.

Parametry

Hmotnost10,5 kg
Hmotnost (kg)10,5
Objem nádrže14 l
Objem motoru59,2 cm3
Obsah motoru59,2 cm3
MotorHecht 2-taktní
Tlakové čerpadloAno
Výkon3,6 HP
Výkon (kW)1,8
Typ pohonuSpalovací benzínový motor
Objem motoru (cm3)59,2
vlastnost
Farmář

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

HECHT 459 - zádový rosič

  • Výrobci Hecht
  • Kód výrobku: HECHT459
  • Dostupnost: není na skladě
  • 5 990 Kč

  • Cena bez DPH: 4 950 Kč

Dostupné možnosti


Příslušenství

Olej pro 2T motory 1L s odměrkou - červený

Olej pro 2T motory 1L s odměrkou - červený

Víceúčelový olej do dvoutaktních motorů poslední g..

312 Kč Cena bez DPH: 258 Kč