Sekačka WEIBANG WB 456 SCV 6in1 RED LINE  je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě travních sekaček s pojezdem.

Detailní informace

Sekačka WEIBANG WB 456 SCV 6in1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití funkcí 6 in 1, což znamená, že sekačka WEIBANG WB 456 SCV 6in1 umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, vyhazuje trávu bokem, zadním deflektorem a má variabilní pojezd daný 7 rychlostním variátorem. Výhoda silného motoru s rozvodem OHV o výkonu 6 HP a nože s velkými lopatami (BIG BLADE) Vám perfektně sebere i přerostlou mokrou trávu. Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí. Velkým nadstandardem u této sekačky je použita speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu. Dále je tato sekačka vybavena pevnými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žačí nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 456 SCV 6in1 kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu. Dalším velkým unikátem je motor, který patří mezi to nejlepší co WEIBANG v dané třídě nabízí. Jedná se o profesionální silný motor rozvodu OHV o výkonu 6 HP a vysokým kroutícím momentem 9,5 Nm - 166 ccm. Velkou výhodou tohoto motoru je automatický sytič, tzn. že sekačku nastartujete kdyko-li a kdoko-li bez nutnosti cokoli na sekačce či motoru nastavovat. Samostané velice snadné ruční nastartování zvládne bez problému každy i žena či starší člověk. Další profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová variabilní převodovka s garantovanou dlouhou životností.

Novinkou sekačky je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro ekonomické uskladnění, snadné čištění, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasí, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku. Ergonomicky upravená madla se dají variabilně nastavit do jakékoli výšky za pomocí profesionálních masivních celokovových rychloupínáků. Novinkou letošní sezóny je speciální metalický komaxitový nástřik SMOOTH HARDNESS (3 vrstvy nástřiku), který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci.

Parametry

  Vlastní pojezd:ANO
  Motor:WEIBANG 6 HP
  Maximální výkon motoru:6 HP
  Model motoru:1P65FE-2 OHV 9,5 Nm - 166 ccm
  Ovládání otáček motoru:NE
  Startování:ruční
  Podvozek:silnostěnná ocel v úpravě SMOOTH HARDNESS
  Šířka sečení:46 cm
  Žací nůž:ANO profesionální sběrací nůž
  Nastavení výšky:centrální 20 - 70 mm
  Velikost kol přední:180 mm
  Velikost kol zadní:220 mm
  Kuličková ložiska:ANO
  Převodovka:celokovová variátorová převodovka WEIBANG - 7 rychlostí
  Variabílní rychlost pojezdu:var. daná variátorem 3,0 - 4,4 km/hod.
  Objem koše:65 l
  Ukazatel náplně koše:ANO
  Třecí spojka nože:ANO
  Mulčování:ANO
  Výhoz bokem:ANO
  Zadní výhoz:ANO
  Ovládací panel na rukojeti:ANO
  Ergonomicky měkčená rukojeť:ANO
  Antivibrace:ANO
  Kovové rychloupínáky madla:ANO
  Funkce "Chytré řešení":ANO
  Hmotnost:37 kg
  Záruka:4 roky
  vlastnost
  Farmář

  Napsat recenzi

  Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
     Špatný           Dobrý
  Antispam

  Weibang WB 456 SCV 6in1

  • Výrobci Weibang
  • Kód výrobku:01WB456SCV
  • Dostupnost:k dodání do 7 dnů
  • 10 990 Kč

  • Cena bez DPH:9 083 Kč

  Dostupné možnosti


  Příslušenství

  Olej motorový B&S SAE30 - 0,6l

  Olej motorový B&S SAE30 - 0,6l

  Olej pro čtyřtaktní vzduchem chlazené motory. Obal..

  189 Kč Cena bez DPH:156 Kč