Sekačka WEIBANG WB 506 SC 6in1 RED LINE je určena na středně velké až velké travnaté plochy.

Detailní informace

Sekačka WEIBANG WB 506 SC 6in1 RED LINE je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této středně vyšší třídě travních sekaček s pojezdem. Sekačka WEIBANG WB 506 SC 6in1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití funkcí 6 in 1, což znamená, že sekačka WEIBANG WB 506 SC 6in1 umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, vyhazuje trávu bokem, zadním deflektorem a má variabilní pojezd daný silným motorem a jednorychlostní převodovkou. Výhoda silného motoru o výkonu 6 HP a nože s velkými lopatami Vám perfektně sebere i přerostlou mokrou trávu. Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí. Velkým nadstandardem u této sekačky je použita speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu. Dále je tato sekačka vybavena pevnými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žačí nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 506 SC 6in1 kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu. Dalším velkým plusem je osvědčený motor Weibang, jedná se o silný motor o výkonu 6 HP a vysokým kroutícím momentem 9,5 Nm - 166 ccm. Další profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová variabilní variátorová převodovka s garantovanou dlouhou životností. Výhodou je automatický sytič, tzn. že sekačku nastartujete kdyko-li bez nutnosti na sekačce či motoru nastavovat.

Novinkou sekačky je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro ekonomické uskladnění, snadné čištění, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasí, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku. Ergonomicky upravená madla se dají variabilně nastavit do jakékoli výšky za pomocí profesionálních masivních celokovových rychloupínáků. Novinkou letošní sezóny 2018 je speciální metalický komaxitový nástřik SMOOTH HARDNESS (3 vrstvy nástřiku), který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci.


(Údaje o výkonech motorů jsou měřené při 3600 ot/min-1. Tohoto výkonu stroj při běžném použití nedosáhne. Pro přesné porovnání výkonu motoru použijte údaj o obsahu a typu motoru.)


Parametry


Typ motoru

Weibang 6 HP - 1P65FE-2 OHV

Obsah motoru

166 cm3

Výkon motoru

4,5 kW

Pracovní záběr

51 cm

Objem koše

70 l

Počet nožů

1

Maximální otáčky

2 800 ot/min

Kuličková ložiska v kolech

Ano

Mulčování

Ano

Šasí

Kov, plast

Pojezd

ano

Průměr kol přední / zadní

205 mm / 220 mm

Doporučená plocha

2000 m2

Výška zdvihu

20 – 70 mm

Převodovka

Celokovová Weibang

Hmotnost

41 kgvlastnost
Farmář

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
   Špatný           Dobrý
Antispam

Weibang WB 506 SC 6in1 RL

  • Výrobci Weibang
  • Kód výrobku:01WB506SC
  • Dostupnost:1
  • 12 990 Kč

  • Cena bez DPH:10 736 Kč

Dostupné možnosti


Příslušenství

Olej motorový B&S SAE30 - 0,6l

Olej motorový B&S SAE30 - 0,6l

Olej pro čtyřtaktní vzduchem chlazené motory. Obal..

189 Kč Cena bez DPH:156 Kč